• ANBAR Mah. 22. Cad. No:12, 38070/KAYSERİ

TARİHÇE

Kayseri Tek Soğutma, 1980 yılında İç Anadolu’nun önemli bir Sanayi ve Ticaret merkezi olan ve çok kolay kara, deniz, hava ve demiryolu ulaşım imkânları bulunan Kayseri ilinde kurulmuş olup halen ticari ve üretim faaliyetlerini aynı şehirde devam ettirmektedir. Geçtiğimiz yıllar boyunca teknolojik gelişmelere uygun yaptığı yatırımlar ile sektördeki yerini muhafaza etmeyi başarmıştır.

Yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine kaliteli ve çevreye duyarlı, Servis Reyonları, Sütlük Reyonları, Pasta Reyonları, Soğuk Hava Depoları ve Soğutma Sistemleri sunmaktadır. Yurt içinde de yaygın satış ve servis ağına sahip olan Kayseri Tek Soğutma özellikle satış sonrası hizmetlerde 7/24 prensibi ile müşterilerinin işini aksatmadan hizmet vermektedir.

​Sektörde 40 yıla yakın bir süredir hizmet veren Kayseri Tek Soğutma üst seviyede kalitesi, özgün ve çevreci tasarımları, satış sonrası teknik destek, bilgi birikimi ve deneyimi ile soğutma alanındaki her türlü ihtiyaçlarınız için başvurabileceğiniz güvenilir bir iş ortağınızdır.

ÇEVRE POLİTİKASI

Temiz, sağlıklı ve yeşil bir çevrenin gelecek nesillere aktarılmasının doğaya saygıdan geçtiği bilincine sahip olan Kayseri Tek Soğutma çevre politikasını bu doğrultuda belirlemiştir.

– Gerekli teknolojik ve finansal kaynakları sağlayarak, faaliyetlerimizin çevre üzerindeki olumsuz etkilerini minimuma indirmek.
– Gelecekte üretilecek ürünler ve geliştirilecek proseslerde yenilenebilir enerji kaynakları kullanımını ve enerji verimliliğini her zaman ön planda tutmak.
– Tasarımdan ömür çevrimi sonuna kadar tüm süreçlerde olumsuz çevresel etkileri azaltmak.
– Çevre bilinci performansını ilgili ulusal ve uluslararası mevzuat çerçevesinde sürekli geliştirmek ve bu bağlamda performansını kurumsal olarak denetlemek.
– Enerji verimliliği konusunda müşterilerimizi, tedarikçilerimizi ve çalışanlarımızı bilinçlendirmek ve teşvik etmek.
– Çevre yönetim sistemini, üretim faaliyetinin her aşamasında uygulanabilir kılmak ve belirli aralıklarla çevresel performansımızı kontrol ederek geliştirmek.

VİZYON

Kurum kültürü ve etik kurallara bağlı kalmaktan ödün vermeden; kaynakları en verimli şekilde kullanarak oluşturduğu üretim, çalışma ve teknolojiyi takip etme tarzı sayesinde uluslararası standartlarda daima aranılan; ülkesi, müşterileri ve tedarikçileri için güven, kalıcılık ve saygınlık kavramıyla anılan bir şirket olmak

MİSYON

Müşterilerimize; insan sağlığı ve gıda güvenliği için uzun raf ömrüne sahip, dünyamızın geleceği için minimum enerji tüketen, yüksek kalitede, değer yaratan, estetik, fonksiyonel ve esnek ürünler sunmak.

ARGE POLİTİKASI

Soğutma sektöründeki en iyi ürün ve hizmetleri geliştirme konusunda kararlılıkla üretim faaliyetlerini sürdüren Kayseri Tek Soğutma, sürdürülebilir büyümenin AR-GE faaliyetleri yatırımları ile mümkün olabileceğinin farkındalığı ile politikasını belirlemiştir.

– Sürekli gelişim politikasının bir parçası olarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve soğutma teknolojisinin gelişmesini sağlayacak yeni bilgileri elde etmek ve bu bilgilerle üretimde yeni sistem ve süreçler oluşturmak, mevcut olanları geliştirmek.

–  İleri teknolojik altyapımız sayesinde mühendislik tasarım ve çözümlerinden hareketle pazar beklentilerini şekillendirmek, müşteri talep ve memnuniyetine uygun, enerji tasarrufu yüksek, çevreye duyarlı üretim yapmak.

– Yeniliğin yaşamsal önemine sahip olması bilinciyle pazardaki en iyi ürün ve hizmetleri geliştirme konusunda kararlı olarak, geleceğe odaklı ve inovatif ürünler tasarlamak.

– Belirlenmiş olan Ar- Ge politikamızı kurumsal olarak desteklemek ve uygulanmasını takip etmek.

KALİTE POLİTİKASI

Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde bir kuruluş olan Kayseri Tek  Soğutma kalite politikasını bu anlayışla belirlemiştir.

–       Uluslararası kalite standartlarını güncel olarak takip etmek ve  üretim süreçlerini bu standartlara uygun hale getirmek.
–       Müşterilerin şirketle olan ilişkilerini ve şirkete olan etkisini düzgün bir şekilde kavrayarak beklentilerini karşılamak ve bu beklentilerin üzerine çıkmak.
–       Kalite anlayışının odak noktası olan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.
–       Üretimin her aşamasında ileri teknolojiyi kullanma çabasında olmak.
–       Yaptığımız her işin geliştirdiğimiz her yöntemin daha iyisinin olabileceğine her zaman inanmak.
–       İnsan sağlığı ve iş güvenliğinin tüm süreçlerde öncelemek.
–       Kalite anlayışının geliştirilmesi ve yenilikçi, yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi için çalışanların sürekli eğitimini sağlamak.
–       Karşılıklı fayda ilişkisi içerisinde güvenilir bir insan kaynakları politikası izlenerek daha sağlıklı ve güvenli iş ortamı oluşturarak çalışan memnuniyetinin sürekli olarak sağlamak.
–       Şirket üst yönetiminin kalite politikasının yönetilmesi ve uygulanması hususunda anahtar rolü uygulayarak kalite yönetim sistemini sürekli desteklemek.

ŞİRKET TARİHİ

1980

Kuruluş

1980 yılında çalıştığı fabrikadan ayrılan Ali ZAMUR, çarşı içinde ufak bir dükkanda tamirciliğe başlamıştır.
1982

İmalat Başlıyor

Piyasa şartları Ali ZAMUR’u imalata yönlendirmiş ve Küçükçalık Camii yanındaki ufak bir atölyede, ilk TEKNİK SOĞUTMA markalı buzdolabı üretilmiştir. Daha sonra üretim Merkez Karakolu karşısındaki başka bir atölyeye taşınmıştır.
2005

Poliüretan gövdeli dolap

2005 yılında yeni fabrikasına taşınan Teknik Soğutma aynı yıl içinde Kayseri’de ilk defa poliüretan gövdeli market reyonları imalatına başlamıştır.
2015

Yeni İsim

2015 yılında şirtketleşmeye giden Teknik Soğutma’nın yeni ismi Kayseri Tek Soğutma olmuştur
HİZMETLERİMİZ VE PROJELERİMİZİN BİR KATALOĞUNU İNDİR
İndir